Jesteś tutaj: FIRMA  »    »  Polityka prywatności

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

 

Szanowni Państwo,
Center Plast Sp. z o.o. w świetle przepisów jest administratorem Państwa danych osobowych. To oznacza, że odpowiadamy za ich wykorzystanie w sposób bezpieczny, zgody z umową oraz obowiązującymi przepisami. W związku z powyższym pragniemy poinformować o wprowadzeniu zmian w polityce prywatności. Zmiana wynika z konieczności dostosowania naszych działań do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych.

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma handlowa Center Plast Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu sprzedażowym i marketingowym w formie elektronicznej i papierowej. Podanie danych jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów.

 

Informujemy, że Center Plast Sp. z o.o. przetwarza Państwa dane osobowe w postaci imienia, nazwiska, adresu, adresu e-mail , NIP-u oraz numeru telefonu. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia komunikacji biznesowej, w tym także do celów marketingowych i mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z Center Plast Sp. z o.o. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie.

 

Kontakt

Center Plast Sp. z o.o.
ul. Strzeleckiego 6
47-133 Jemielnica
NIP: 646-21-70-662
tel. 77/ 40485 55
fax 77/ 404 85 87
e-mal: centerplast@centerplast.pl

 

 

 

© 2020 Center Plast Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: SOFTfor.NET
facebook