Jesteś tutaj: FIRMA  »  Ogrodnictwo

Produkty dla ogrodnictwa

Oferowane produkty importowane są bezpośrednio od producenta. Dwudziestoletnia współpraca z na­szymi parterami z Niemiec i innych krajów Europej­skich pozwala stale je udoskonalać i wprowadzać na rynek polski nowości branży ogrodniczej dotąd nieobecne w naszym kraju. Cechuje je wysoka jakość, którą można zauważyć w praktyce.

Z myślą o szybkiej dostawie Center Plast posze­rzył przestrzeń magazynową. Dyspo­nujemy stanem magazynowym ok.1 300 palet różnego rodzaju folii stale uzupełniając asortyment. Dzięki temu skróciliśmy czas oczekiwania na zamówiony towar do 24 godzin. Współpracujemy z firmami spe­dycyjnymi Schenker, Raben, Jass oraz DPD.

Najlepszą rekomendacją naszej firmy jest stale zwiększająca się liczba zadowolonych klientów potwierdzających wysoką jakość oferowanych pro­duktów i profesjonalizm obsługi.

Dlaczego warto używać naszych produktów?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem dla ogrodnictwa:

Zachęcamy również do pobrania naszego najnowszego katalogu produktów ogrodniczych:

 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w obrębie domeny www.centerplast.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych" z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. z 2022 r. poz. 2509).

© 2024 Center Plast Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: SOFTfor.NET

Ogrodnictwo - Kliknij

facebook