Jesteś tutaj: FIRMA  »  Ogrodnictwo  »  Stretch opakowaniowy

Stretch do owijania palet


Przedstawiamy stretch do owijania palet dostępny w kolorze transparentnym i kryjącym (czarnym). Owijanie streczem swoich ładunków jest ważne przede wszystkim przy transporcie i magazynowaniu. Folia streczowa skupia produkty, a tym samym niweluje ryzyko zagubienia towaru, jego otwarcia bądź zniszczenia.

Produkt wykorzystywany jest zarówno pod ręczne, jak i automatyczne owijanie palet folią. Stretch powoduje, że całość zajmuje mniej miejsca oraz jest bardziej poręczna.

Proponowane przez naszą firmę folie stretch charakteryzują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych, a w tym m.in. niskich temperatur, opadów atmosferycznych i uszkodzeń mechanicznych. Idealne do zautomatyzowanego lub ręcznego owijania towarów magazynowanych oraz przewożonych na paletach.

Wszystkie zamówienia na folię stretch dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. W naszym aktualnym katalogu znajdą Państwo folie do owijania palet o przekrojach w zakresie od kilku do nawet 20 milimetrów pakowanych w szpulach po 10 kilogramów i większych.

W razie jakichkolwiek pytań o folię stretch zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego »

stretchfolie opakowaniowe
© 2022 Center Plast Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: SOFTfor.NET

Ogrodnictwo - Kliknij

facebook