Jesteś tutaj: FIRMA  »  Ogrodnictwo  »  Stretch opakowaniowy

stretchfolie opakowaniowe

Stretch do owijania palet


Działalność rolnicza oraz ogrodnicza jest ściśle związana z transportem. Przewóz ziemi, materiału siewnego czy środków ochrony roślin to codzienność wielu producentów działających w tym sektorze. Dlatego też oferujemy Państwu stretch (inaczej nazywany folią streczową). Wybierzcie materiał, który będzie chronić owinięte nim towary. Dążycie do odpowiedniego zabezpieczenia wysyłanych towarów? Właśnie ten produkt Wam w tym pomoże!

Owijanie palet nigdy nie było tak proste!

Chcą Państwo szybko i sprawnie pakować towary? Zainwestujcie w folię stretch, która nie rozrywa się tak łatwo oraz posiada doskonałe właściwości – jest odpowiednio rozciągliwa i lepka. Nasz produkt sprawdzi się w maszynach do automatycznego owijania palet. Dzięki temu, że wyróżnia się na tle podobnych folii streczowych niezwykle wysoką jakością, nie trzeba stosować jej dużych ilości. Stretch do owijania palet można wybrać w kolorze transparentnym lub kryjącym (czarnym). Produkt ten przeznaczony jest dla klientów biznesowych, do profesjonalnego zastosowania – głównie półautomatyczne oraz automatyczne owijanie palet. Skuteczne owijanie streczem swoich ładunków jest ważne przede wszystkim przy transporcie i magazynowaniu. Oferowana przez nas folia streczowa skutecznie skupia produkty, a tym samym niweluje ryzyko zagubienia towaru, jego otwarcia bądź zniszczenia.

Praktyczna folia streczowa

Produkt wykorzystywany jest zarówno pod ręczne, jak i automatyczne owijanie palet, dlatego też praktycznie nie ma żadnych ograniczeń co do jego zastosowania. Można wykorzystać jego właściwości do bezpiecznego przechowywania towarów wyjątkowo nieodpornych na kurz czy wilgoć – taka folia do owijania palet służyć może także jako zabezpieczenie towaru. Jest to niezbędne w niesprzyjających warunkach magazynowych. Stretch powoduje również, że całość zajmuje mniej miejsca oraz jest bardziej poręczna.

Proponowane przez naszą firmę folie stretch charakteryzują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych, a w tym m.in. niskich temperatur, opadów atmosferycznych czy uszkodzeń mechanicznych. Dzięki temu sprawdzają się nie tylko do przechowywania w pomieszczeniach, lecz także poza budynkami. W ten sposób nawet bardzo wymagający transport nie będzie stanowił problemu. Dzięki temu, że naszą folię można wykorzystywać do automatycznego owijania palet, nie trzeba martwić się o jej wytrzymałość – oferowany przez nas produkt to stretch naprawdę wysokiej jakości.

Wszystkie zamówienia na stretchfolie dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. W naszym aktualnym katalogu znajdą Państwo folie do owijania palet o przekrojach w zakresie od kilku do nawet 20 milimetrów pakowanych w szpulach po 10 kilogramów i większych.

W razie jakichkolwiek pytań o stretchfolie zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego »

© 2024 Center Plast Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: SOFTfor.NET

Ogrodnictwo - Kliknij

facebook