Jesteś tutaj: FIRMA  »  Rolnictwo  »  Folia do sianokiszonki

Folia do sianokiszonki SILO-VIT

Folia do sianokiszonki


Oferowana przez nas profesjonalna folia do sianokiszonki Silo-Vit® Premium to doskonały produkt, do którego wytworzenia stosuje się wyłącznie wysokogatunkowy i najwyższej klasy surowiec. Technologia wydmuchu, którą wykorzystuje się w produkcji folii do owijania sianokiszonki, jest sprawdzona oraz skuteczna. Dzięki temu powstaje produkt wytrzymały, pozwalający na uzyskanie kiszonki wysokiej jakości. Dzięki zastosowaniu dodatkowego filtru UV oferowana przez nas folia do sianokiszonki jest w 100% odporna na długotrwałą ekspozycję na słońce. Zachowuje swoje pierwotne właściwości jeszcze przez 12 miesięcy po owinięciu oraz 12 miesięcy w trakcie składowania.

Owijanie bel sianokiszonki nigdy nie było skuteczniejsze!

Większość rolników zazwyczaj szuka produktu, który zapewni doskonałe warunki do przechowywania balotów. Warto zauważyć, że folia do sianokiszonki z naszej oferty charakteryzuje się optymalną kleistością oraz ponadprzeciętną odpornością na rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne. Używając jej, łatwiej jest uniknąć strat w materiale roślinnym, np. podczas szybkiej pracy, gdzie o takie zjawiska nietrudno. To właśnie z tego powodu rolnicy chętnie stosują Silo-Vit® Premium we wszystkich owijarkach, jakie są dostępne na polskim rynku.

Folia do sianokiszonek – musi być najlepsza

Sianokiszonka zabezpieczona folią Silo-Vit® Premium jest najwyższej jakości pożywieniem dla zwierząt hodowlanych. Wybór odpowiedniej folii do sianokiszonki to inwestycja w zdrowie bydła – dzięki jej zastosowaniu pasza przetrwa w doskonałym stanie wiele miesięcy, stanowiąc najlepszą karmę dla zwierząt. Z racji tego, że sianokiszonka jest jedną z najpopularniejszych pasz objętościowych i jednocześnie stanowi podstawę żywienia bydła, to jej zapasy należy właściwie zabezpieczyć. W tym przypadku najlepiej sprawdza się proponowana przez nas folia do sianokiszonki. Oferowany przez nasz sklep produkt dokładnie odcina dostęp tlenu, dzięki czemu mogą zajść odpowiednie procesy fermentacyjne. To sprawia, że składniki odżywcze z paszy są lepiej przyswajalne przez zwierzęta.

Dobór parametrów folii do owijarki

Oferujemy dwie szerokości folii kiszonkarskich – 500 lub 750 mm. Oprócz tego można dobrać odpowiedni kolor folii do terminu koszenia roślin i ich zbioru. Proponowane folie rolnicze do bel sprzedajemy w kolorze białym, czarnym oraz zielonym. Nasza folie do sianokiszonki (500 oraz 750) zapobiegają nagrzewaniu się paszy w upalne dni i zbyt dużemu obniżeniu temperatury w chłodne dni. Doskonale chronią ją także przed działaniem innych czynników zewnętrznych, w tym przed gradem i deszczem. Proponowana przez nas folia do sianokiszonki Silo-Vit® Premium pod wpływem opadów oraz wiatru nie zrywa się, a także nie przebija. Jest też bardzo elastyczna, dzięki czemu dokładnie przywiera do beli.

Folie do sianokiszonki 500 marki Silo-Vit® Premium są stosowane przez naszych klientów już od lat i to właśnie oni potwierdzają wysoką jakość produktu, ponieważ zawsze po nie wracają. Dzieje się tak, gdyż folia do sianokiszonki 500 znajduje zastosowanie w większości gospodarstw produkujących ten rodzaj pokarmu dla zwierząt. W ramach większych wymagań polecamy zastosowanie szerszej folii, np. gdy nasze baloty są większych rozmiarów. Gwarantujemy, że stosując proponowany przez nas produkt, uzyskasz paszę najwyższej jakości, z masą wartości odżywczych. Zastosowanie folii do sianokiszonki 500 czy 750 mm przekłada się również przede wszystkim na dłuższą świeżość przechowywanego w niej pożywienia.

Folia kiszonkarska Silo-Vit

Folia do sianokiszonki 500 oraz 750 – cechy:

W razie pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat produktów dostępnych w naszym asortymencie.

Folia do sianokiszonki

nazwaszerokośćbarwa
Silo-Vit® Premium 500 mm
750 mm
BiałyZielonyCzarny
Silo-Vit® Plus 500 mm
700 mm
BiałyZielonyCzarny
FN WRAP ®

500 mm
750 mm

BiałyZielonyCzarny

Silo-Vit® AGRI 7
NOWOŚĆ!

500 mm
750 mm
BiałyZielonyCzarny
Folia do balotów

Folia do balotów NOWOŚĆ!

 Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w obrębie domeny www.centerplast.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych" z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. z 2022 r. poz. 2509).

Pobierz ulotkę:

Pobierz ulotkę Silo-Vit

© 2024 Center Plast Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: SOFTfor.NET

Rolnictwo - Kliknij

facebook