Jesteś tutaj: FIRMA  »  Ogrodnictwo  »  AGRASIL agrowłóknina
Logo agrasil

Czarna agrowłóknina rolnicza ściółkująca do okrywania roślin


Jako eksperci w dziedzinie upraw wiemy, że zadbanie o komfort cieplny roślin może mieć kluczowe znaczenie w kwestii udanych zbiorów. Niezależnie od tego, jakie rośliny Państwo hodują, warto postawić na ich skuteczną ochronę. Agrowłóknina polipropylenowa AGRASIL jest przeznaczona do okrywania roślin i gleby w okresach niesprzyjających warunków termicznych. Zapewnia roślinom lepsze warunki wzrostu oraz poprawia ich cechy jakościowe.

Wszechstronne zastosowanie agrowłóknin do ściółkowania

W naszej ofercie znajduje się zarówno agrowłóknina ściółkująca czarna, jak i biała, przeznaczona dla osób posiadających profesjonalne uprawy oraz plantacje. Można ją wykorzystać do tunelu foliowego, a także pod truskawki. Taka ściółkująca włóknina ogrodnicza idealnie nadaje się też na ogórki, pod tuje oraz do okrywania roślin ciepłolubnych.

Zalety stosowania włókniny ogrodowej

Zastanawiają się Państwo nad tym, czy Wasze rośliny potrzebują takiego rodzaju wsparcia? Ściółkowanie agrowłókniną jest korzystne, gdyż plony nie ulegną zniszczeniu ani na skutek niesprzyjających warunków pogodowych, ani też z uwagi na chwasty. Biorąc pod uwagę drugie z wymienionych ryzyk, nasza włóknina ściółkująca ogrodowa w czarnym kolorze doskonale nada się na chwasty – uchroni truskawki, ogórki i inne rośliny przed ich szkodliwością.

Zachęcamy do przekonania się, jak wiele wariantów ma nasza agrowłóknina rolnicza. Jest to włóknina do ściółkowania o przeróżnej szerokości, długości oraz gramaturze. To sprawdzony wybór pod truskawki i nie tylko!

Agrowłóknina Agrasil

nazwaszerokośćdługośćgramaturabarwa
wzmocnienie 
boczne
Logo Agrasil
4,20 m
6,30 m
8,40 m
10,50 m
12,60 m
15,90 m
100 m

19g/m2

biały TAK
Logo Agrasil
4,20 m
6,30 m
8,40 m
10,50 m
12,60 m
15,90 m
100 m
23g/m2 biały TAK

Logo Agrasil

1,60 m
3,20 m
 
100 m
50g/m2 biały NIE
Logo Agrasil
1,20 m
1,60 m
3,20 m
100 m 
50g/m2   czarny NIE 

Agrowłóknina ściółkująca na truskawki i nie tylko!

Jeśli prowadzą Państwo duże uprawy, warto zdecydować się na sprawdzone rozwiązania ochronne. Nie bez powodu wielu producentów roślinnych stawia na czarne agrowłókniny do ściółkowania truskawek, na ogórki czy do okrywania roślin ozdobnych. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych okryw ma się realny wpływ na ich wzrost. Dlatego też, jeśli przemawia do Was fakt, że ogrodowa włóknina pod truskawki czy inne owoce, a także warzywa doskonale wspiera ich rozwój i negatywnie działa na chwasty, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dopasować gramaturę oraz rozmiar agrowłókniny ściółkującej. Dzięki niej Państwa rośliny – truskawki, ogórki czy innego rodzaju uprawy – będą miały odpowiednie warunki do wzrostu.

Agrowłóknina Agrasil

© 2024 Center Plast Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: SOFTfor.NET

Ogrodnictwo - Kliknij

facebook