Jesteś tutaj: FIRMA  »  Ogrodnictwo  »  Sznurek ogrodniczy stabilizowany UV

Sznurek stabilizowany UV do podwiązywania pomidorów oraz innych warzyw


W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wytrzymały sznurek ogrodniczy. Użyte do jego produkcji granulaty zapewniają najwyższy stopień jakości. Zastosowanie w nim stabilizatora UV powoduje, iż proponowany przez nas sznurek ogrodniczy jest odporny na działanie promieni słonecznych. Ponadto dodatek polietylenu i fibrylizacja sprawiają, że jest miękki w dotyku oraz przyjazny dla roślin, co znacznie zmniejsza niebezpieczeństwo złamania pędów, a do tego podwyższa komfort pracy. Sznurek nie plącze się, a zarazem jest mocny w węźle. Opakowanie z folii termokurczliwej z parametrami technicznymi charakteryzującymi produkt zapewnia stabilność nawoju – oznacza to, że sznurek ogrodniczy rozwija się z kłębka bez splątań aż do ostatniego zwoju.

sznurek ogrodniczy

Sznurek ogrodniczy – zastosowanie

Oferowany przez nas sznurek ogrodniczy znajduje szerokie zastosowanie przede wszystkim w ogrodnictwie, szkółkarstwie, sadownictwie oraz w szklarniach do podwieszania i wiązania roślin, choć jest też chętnie wykorzystywany w rolnictwie, a nawet w tapicerstwie! Możemy go polecić również osobom zajmującym się uprawą chmielu, tytoniu, pomidorów, ogórków etc. Sznurek jest przydatny także na działkach i w gospodarstwach domowych.

Zaprezentowany sznurek ogrodniczy, m.in. do podwiązywania pomidorów, spełnia wysokie oczekiwania naszych klientów, ponieważ charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zerwanie, a także odpornością na działanie czynników zewnętrznych, w tym tych atmosferycznych. Nie jest podatny na rozwój pleśni oraz grzybów, dlatego ułatwia prowadzenie zdrowych, wolnych od chorób upraw. Dodatkowo proponowany przez nas sznurek ogrodniczy nie uszkadza ani dłoni, ani roślin.

Stosowany w:

nazwamasadługośćbarwa
Sznurek
ogrodniczy
tex 1000
0,5 kg
2 kg
4 kg
5 kg
500 m
2000 m
4000 m
5000 m
biały kolor

Zachęcamy do zakupu proponowanego przez nas sznurka ogrodniczego. Ponadto zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w naszej ofercie. W razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem oraz pomocą przy wyborze optymalnych rozwiązań.

© 2024 Center Plast Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: SOFTfor.NET

Ogrodnictwo - Kliknij

facebook