Jesteś tutaj: FIRMA  »  Rolnictwo  »  Folbel - folia do owijania bel słomy i siana

logo folbel

Folbel – folia do owijania balotów słomy i siana


Jeśli nie jest się zadowolonym z siatki do balotów, to należy wiedzieć, że istnieje dla niej doskonała alternatywa. Owijanie bel słomy folią zamiast siatką posiada już spore grono zwolenników. Wbrew pozorom folia doskonale chroni słomę przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Folia do bel Folbel to doskonałe zastępstwo dla typowych siatek ze względu na wytrzymałość. Charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych – w tym na promieniowanie UV, opady deszczu oraz gwałtowne wahania temperatur zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Jest to bardzo ważne, ponieważ polski klimat bywa bardzo zróżnicowany.

Porównanie folii do siatki

Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie ma swoich fanów wśród rolników. Warto jednakże zauważyć, że folia do owijania bel – zarówno słomy, jak i siana – precyzyjniej separuje materiał roślinny od warunków zewnętrznych. Siatka z jednej strony zapewnia duży dostęp powietrza, a z drugiej także wilgoci. Z tego powodu, jeśli nie chce się być zmuszonym do zapewnienia dodatkowej ochrony, np. dla stogu balotów owiniętych siatką, warto zwrócić się właśnie w stronę oferowanej przez nas folii.

folia do bel

Owijanie balotów folią? Czemu nie!

Do spoinowania folii do balotów zastosowano możliwie najwyższej klasy klej, dzięki czemu można mieć pewność, że Folbel ogranicza straty związane z zawilgoconą, a w skrajnych przypadkach także zapleśniałą słomą. Dlatego oferowana przez nas folia do balotów to wybór wielu rolników. Gwarantujemy, że sprawdzi się ona w każdych warunkach i zapewni odpowiednie magazynowanie słomy oraz ochroni ją przed działaniem niekorzystnych warunków. Folia do owijania bel Folbel powstała z myślą o dbałość o stan zbiorów.

Specyfikacja techniczna folii do bel Folbel:

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do naszego produktu bardzo prosimy o kontakt z naszymi specjalistami w zakładce Kontakt.

 

nazwaszerokośćdługośćbarwa

FOLBEL

1,25 m
1,28 m

2000 m

białe koło

 

Folbel Rolka

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w obrębie domeny www.centerplast.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych" z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. z 2022 r. poz. 2509).

Pobierz ulotkę:

Ulotka: Folbel - folia do owijania siana i słomy

© 2024 Center Plast Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: SOFTfor.NET

Rolnictwo - Kliknij

facebook