Jesteś tutaj: FIRMA  »  Rolnictwo  »  Siatka ochronna zabezpieczająca na silos

Siatka na pryzmy

Ochronna siatka rolnicza na silos lub pryzmę


Szukają Państwo wysokiej jakości produktu do okrywania folii kiszonkarskiej? Oferujemy siatkę ochronną do silosów, która skutecznie ją ochroni, a co za tym idzie, również zabezpieczy cenną paszę dla zwierząt. Ochronna siatka rolnicza wykonana jest z najwyższej jakości surowców – 100% PE (HDPE). Skutecznie zabezpiecza folię kiszonkarską silosową oraz chroni ją przed perforacją spowodowaną przez ptactwo, jak również inne drobne zwierzęta. Rolnicza siatka ochronna do silosów osłania także przed gradem czy silnym wiatrem oraz zapobiega łopotaniu folii po otwarciu silosu. Siatki rolnicze cechują się odpornością na promienie UV oraz wysoką jakością wykonania spoin i obszycia. Warto zaznaczyć, że siatka rolnicza nie wymaga użycia opon ani piasku przy okrywaniu pryzm.

Wyjątkowe właściwości siatki rolniczej

Dlaczego warto zainwestować w tego typu produkt? Przede wszystkim powinno się kierować faktem, że dzięki niemu możliwe jest uniknięcie sporych strat w postaci naruszonej folii kiszonkarskiej. Łatwo można wywnioskować, do czego to bezpośrednio prowadzi – dostanie się powietrza, a także zarodników grzybów czy owadów może siać spustoszenie w składowanej kiszonce. Siatka rolnicza Center Plast to najwyższej klasy produkt, do którego wytworzenia wykorzystano surowiec odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie chemii, grzybów i pleśni. Ze względu na zastosowanie optymalnego przekroju nasza siatka ochronna na silos lub pryzmę zachowuje swoje pierwotne właściwości nawet po wielu latach od zakupu.

Produkt jest odpowiedni dla osób, które działają w sposób profesjonalny na dużą skalę.

nazwaszerokośćdługośćbarwa
Siatka ochronna
zabezpieczająca
na silos
 3 m
5 m
6 m
8 m
10 m
12 m
16 m
18 m
5 m
10 m
15 m
25 m
Zielony

Siatka ochronna na silos - paczka

Rodzaje siatki ochronnej do silosów

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć ten produkt o różnych wymiarach. Dzięki temu można go dopasować do osłanianej powierzchni. Siatka ochronna na silos lub pryzmę sięga aż do 25 m długości oraz 18 m szerokości! Daje to ogromne możliwości zabezpieczenia nawet sporych rozmiarów pryzmy, przez co folia kiszonkarska będzie jeszcze lepiej chroniła pożywienie dla zwierząt hodowlanych. W ten sposób mogą być Państwo spokojni o jego jakość, bezpieczeństwo oraz zawartość składników odżywczych. Zapraszamy do wyboru odpowiedniej siatki ochronnej. Niezależnie od zastosowania – na silosie lub pryzmie – sprawdzi się doskonale!

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w obrębie domeny www.centerplast.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych" z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. z 2022 r. poz. 2509).

Pobierz ulotkę:

Ulotka:siatka zabezpieczająca

© 2024 Center Plast Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: SOFTfor.NET

Rolnictwo - Kliknij

facebook