Jesteś tutaj: FIRMA  »  Ogrodnictwo  »  Siatka zabezpieczająca przeciw kretom

Siatka przeciw kretom do montażu pod trawnik


Jeśli są Państwo zmęczeni walką z kretami, warto zainwestować w naszą siatkę przeciw tym szkodnikom. W pełni niweluje ona pojawianie się kopców na trawniku, ale również na terenie upraw, co nie jest jedynie problemem estetycznym. Profesjonalna siatka na krety pozwala nie tylko na zadbanie o dekoracyjny fragment ogrodu, lecz także na zmniejszenie strat, wywołanych działalnością tych zwierząt. Dlatego jeśli walczą Państwo z licznie pojawiającymi się kopcami, pora wytoczyć cięższe działa przeciw kretom – siatka skutecznie zablokuje im możliwość wydostania się na powierzchnię!

Skuteczna siatka na krety – pod trawnik i warzywa

Oferowany przez nas produkt sprawdził się doskonale u naszych klientów. Dzieje się tak, ponieważ wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, odpornych zarówno na aktywność zwierząt, jak i niesprzyjające warunki glebowe – skrajne pH czy dużą wilgotność. Siatka przeciw kretom wykonana jest z wysokiej jakości polipropylenu. Najczęściej stosuje się ją do zabezpieczenia trawników. Siatka na krety różni się większą trwałością, a także skutecznością od siatek metalowych, które szybko rdzewieją. Jest ona umieszczana jednak nie tylko pod trawnikiem – oprócz tego również stosuje się ją pod warzywami czy rabatami kwiatowymi. Miejsce ulokowania zależne jest od tego, gdzie dokładnie pojawiają się kopce.

siatka przeciw kretom

Siatka na krety o wysokiej skuteczności

Produkt z naszej oferty to świetne narzędzie do ochrony przed szkodnikami, jednakże niektórzy zastanawiają się, czy jego zastosowanie nie jest problematyczne. Nic bardziej mylnego – wystarczy raz poprawnie rozciągnąć siatkę na krety i cieszyć się powierzchnią pozbawioną nieestetycznych kopców. Oczywiście można ją umiejscawiać na różnej głębokości, natomiast trzeba pamiętać o tym, że nie może ona przeszkadzać w regularnych pracach ogrodniczych.

Siatkę przeciw kretom należy rozłożyć na poziomie 10 cm i nie płycej, gdyż istnieje możliwość uszkodzenia jej przy aeracji lub wertykulacji trawnika. Zaleca się jej dodatkowe przymocowanie kołkami. Siatka pod trawnik na krety świetnie i skutecznie chroni Państwa ogród przed pojawieniem się w nim nieproszonych gości. Gwarantujemy, że ten wysokiej jakości produkt wyróżnia się naprawdę doskonałymi właściwościami wytrzymałościowymi, a także elektroizolacyjnymi. To dzięki niemu trawnik może ukorzeniać się i rosnąć. W dodatku raz zamontowana siatka służy przez bardzo długi czas, bez konieczności jej wymiany.

Siatka przeciw kretom – podstawowe informacje:

siatka na krety pod warzywa siatka pod trawnik na krety
© 2023 Center Plast Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: SOFTfor.NET

Ogrodnictwo - Kliknij

facebook