Jesteś tutaj: FIRMA  »  Rolnictwo

Produkty dla rolnictwa

Oferowane produkty importowane są bezpośrednio od producenta. Dwudziestoletnia współpraca z na­szymi parterami z Niemiec i innych krajów Europej­skich pozwala stale je udoskonalać i wprowadzać na rynek polski nowości branży rol­niczej dotąd nieobecne w naszym kraju. Oferowane przez nas produkty posiadają atest DLG potwierdzony przez Europejskie Zrzeszenie Rolników. Cechuje je wysoka jakość, którą można zauważyć w praktyce.

Wśród oferowanych Państwu zagranicznych nowości proponujemy: SIATKĘ NA PRYZMY, FLIZ DO OKRYWA­NIA SŁOMY I SIANA, FOLIĘ PRYZMOWĄ REFLECT, FOLIĘ PRYZMOWĄ PODKŁADOWĄ, FOLIĘ DO OWIJANIA SŁOMY.

Z myślą o szybkiej dostawie Center Plast posze­rzył przestrzeń magazynową. Dyspo­nujemy stanem magazynowym ok.1 300 palet różnego rodzaju folii stale uzupełniając asortyment. Dzięki temu skróciliśmy czas oczekiwania na zamówiony towar do 24 godzin. Współpracujemy z firmami spe­dycyjnymi Schenker, Raben, Jass oraz DPD.

Najlepszą rekomendacją naszej firmy jest stale zwiększająca się liczba zadowolonych klientów potwierdzających wysoką jakość oferowanych pro­duktów i profesjonalizm obsługi.

Dlaczego warto używać naszych produktów?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem dla rolnictwa:

 

Zachęcamy również do pobrania naszego najnowszego katalogu produktów rolniczych:

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w obrębie domeny www.centerplast.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych" z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. z 2022 r. poz. 2509).

© 2024 Center Plast Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: SOFTfor.NET

Rolnictwo - Kliknij

facebook