Jesteś tutaj: FIRMA  »  Siatka ochronna zabezpieczająca na silos

Siatka na pryzmy

Ochronna siatka rolnicza na silos lub pryzmę


Ochronna siatka rolnicza wykonana jest z najwyższej jakości surowców – 100% PE (HDPE). Skutecznie zabezpiecza folię kiszonkarską silosową oraz chroni ją przed perforacją spowodowaną przez ptactwo, jak również inne drobne zwierzęta. Rolnicza siatka ochronna do silosów osłania także przed gradem i silnym wiatrem oraz zapobiega łopotaniu folii po otwarciu silosu. Siatki rolnicze cechują się odpornością na promienie UV oraz wysoką jakością wykonania spoin i obszycia. Warto zaznaczyć, że siatka rolnicza nie wymaga użycia opon ani piasku przy okrywaniu pryzm.

Wyjątkowe właściwości siatki rolniczej

Siatka rolnicza Center Plast to najwyższej klasy produkt, do którego wytworzenia wykorzystano surowiec odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie chemii, grzybów i pleśni. Ze względu na zastosowanie optymalnego przekroju nasza siatka ochronna na silos lub pryzmę zachowuje swoje pierwotne właściwości nawet po wielu latach od zakupu.

Produkt jest odpowiedni dla osób, które działają w sposób profesjonalny na dużą skalę.

nazwaszerokośćdługośćbarwa
Siatka ochronna
zabezpieczająca
na silos
 3 m
5 m
6 m
8 m
10 m
12 m
16 m
18 m
5 m
10 m
15 m
25 m
Zielony

Siatka ochronna na silos - paczka

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w obrębie domeny www.centerplast.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych" z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. z 2022 r. poz. 2509).

Pobierz ulotkę:

Ulotka:siatka zabezpieczająca

© 2023 Center Plast Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: SOFTfor.NET
facebook