Center Plast - importer folii budowlanych ogrodniczych i rolniczych

Początki naszej firmy przypadają na pierwszą połowę lat 90. kiedy to Centerplast zadebiutował na rynku ogólnobudowlanym. Rosnąca sprzedaż chemii, suchej zabudowy wnętrz, artykułów metalowych i pokryć dachowych pozwoliła nam na rozszerzenie działalności, a w konsekwencji przeniesienia hurtowni do nowej lokalizacji, dzięki której mogliśmy zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

W tej chwili Centerplast to jedno z wiodących przedsiębiorstw w swojej kategorii. Dysponujemy dużą powierzchnią użytkową na poziomie 20.000 m kw. i specjalizujemy się w dostawie najwyższej jakości materiałów niezbędnych w rolnictwie i ogrodnictwie. W naszym katalogu znajdą Państwo m.in. rękawy kiszonkarskie, folie ogrodnicze, a także agrowłókninę oraz wiele pozostałych.

Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi i spedycyjnymi, a w tym m.in. z Rohlig Suus, JAS FBG, Pocztą Polską S.A. , DPD Polska, FedEx Express oraz TNT Express, dzięki czemu dziś możemy zagwarantować Państwu kompleksową, a co najważniejsze – szybką i terminową obsługę. Nasze produkty trafiają w ręce zarówno największych gospodarstw rolniczych, jak i firm z sektora MSP oraz Klientów detalicznych na terenie całej Polski.

Ponadprzeciętne zaufanie do naszej marki to efekt wieloletniej pracy, doświadczenia oraz partnerstwa z kluczowymi dystrybutorami w kraju i Europie.

Wszystkie produkty, a w tym także agrowłókniny i folie ogrodnicze importujemy bezpośrednio od producentów, którzy mogą pochwalić się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz ponadprzeciętną wydajnością produkcyjną na poziomie 1.200 ton na każdą dobę. Ze względu na wykorzystanie nowoczesnych, trwałych surowców, oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych.

Współpraca z firmą Centerplast

Z naszych usług korzystają zarówno małe, średnie, jak i największe podmioty gospodarcze w Polsce. Odbiorcami produktów Centerplast są m.in. spółdzielnie, wiodące hurtownie, a także producenci i zrzeszenia. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami w celu omówienia szczegółów współpracy.

 

 

 

© 2024 Center Plast Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: SOFTfor.NET
facebook